ברוכים הבאים למליצה!

מליצה הוא בלוג אישי שיעסוק בספרות וברעיונות. בין היתר יתפרסמו בו המלצות וביקורות, וידויים וחוויות- אך בראש ובראשונה זהו בלוג שעוסק בספרים, באהבת הקריאה (ובאהבה מסוימת למלאכת הכתיבה, הסיזיפית הרבה יותר) ובעיקר באהבה לדבר על זה עם אנשים אחרים.

אז בואו נדבר על זה! הבלוג עתיד לעסוק בספרות במגוון ז'אנרים, מהפרוזה ועד לעיון, מספרות הילדים ועד למוצרים כרוכים שהקשר בינם לבין חנות הספרים מקרי בהחלט. זאת, בהסתייגות של העדפה מסוימת לספרות ישראלית מקורית.

בנוסף לכך, הבלוג יעסוק במחשבות על כתיבה, במחשבות על חלומות, אנשים ומפלצות ומדי פעם גם בהגיגים או השיגעונות האישיים שלי. אני מגדירה עצמי כמספרת סיפורים, צעירה ואובדת עצות, וסיפורים, שירים וציטוטים ארעיים פרי עטי צפויים להתפרסם כאן, להתעדכן ולעבור תהליכים ושינויים כמרוצת הביטים על פני סיב אופטי תועה. אני רואה את התהליך כטבעי בהתחשב בכך שגם הספרות עצמה עוברת תהפוכות במרוצת השנים, ומתעצבת באקלים משתנה של הוצאות לאור וחנויות ענק או קבוצות דיון באינטרנט וקוראי ספרים אלקטרוניים.

זה אולי המקום לציין שוב שזהו בלוג אישי וכל הדעות הנכתבות בו באות מתום לב ומייצגות את דעתי הפרטית בלבד. גם היצירות הרואות כאן אור נכונות להקשר בו נכתבו, באות להעיד על רעיונות יותר מאשר על אנשים מסוימים, ומותנות בחתימה הפרטית שלי בכל מקום אחר בו הן מתפרסמות ברשת.

ועוד דבר קטן וטוב לסיום- "מליצה" אפשר לומר גם במלעיל. זהו בלוג פתוח לדיון ולתגובות, לשיתוף ולהצעות. אשמח לקבל מכל אחד ואחת מכם תגובות שייסייעו בקבלת עדכונים חשובים, בהנגשת האתר, בהוספת תכנים מעניינים או סתם ביצירת קשר בין אנשים.

מאחלת לכם קריאה נעימה!
אור

מודעות פרסומת